Belgijanac nastavlja u odličnom ritmu.

Tano Pecoraro/LaPresse via AP

Inter slavio u Đenovi, ali čini se da je Konteov tim oštećen za penal (2:0).

Gosti su u potpunosti imali inicijativu.

Odličnu priliku imao je Lukaku tokom prvog dela igre. U 29. minutu Belgijanac je imao duel sa odbranom Đenove, čini se da je Masa lako mogao da pokaže na belu tačku.

Sa 0:0 se otišlo na pauzu. U nastavku Inter nastavlja da ima posed, ali bez zrelijih akcija. Ipak u 64. minutu "neroazuri" stižu do vođstva, Barela je sjajno probio, odigrao je sjajnu kombinaciju sa Lukakuom - Belgijanac pogađa u 64. minutu.

Samo pet minuta kasnije moglo je da bude i 2:0 za Inter, ali je Belgijancu poništen gol zbog ofsajda.

Deset minuta pre kraja, D'Ambrozio pogađa za 2:0 iz kornera - Inter nosi tri boda kući.