nedelja 02.02.2020.
19:59

Ekipa Valtera Macarija je u katastrofalnoj formi.

EPA-EFE/MARCO LEZZI

Fudbaleri Torina su u minulom kolu Serije A izgubili kod kuće od Atalante rezultatom 0:7.

Danas su gostovali u Lećeu u okviru 22. kola, ekipa koja je do ove utakmice vezala sedam mečeva bez trijumfa je slavila sa 4:0 (2:0) protiv "Bikova".

Poveli su domaći igrači u 11. minutu, kratko izveden korner sa desne strane, Saponara uočava Dejolu na ivici kaznenog prostora, šalje mu sjajan pas, ovaj šutira iz prve i cepa mrežu Torina.

Samo osam minuta kasnije bilo je i 2:0, Barak je pokupio jedan odbitak i postigao vrlo efektan pogodak sa 10ak metara od gola rivala, bio je praktično neometan.

Otišlo se sa tim rezultatom na odmor, da bi nakon 20ak minuta igre u nastavku Leće poveo sa 3:0, još jedna "bomba", ovoga puta u režiji Falka.

Potpuna katastrofa Torina usledila je u 78. minutu, gosti prave prekršaj u svom kaznenom prostoru, a Đanluka Lapadula realizuje jedanaesterac za 4:0.

Do kraja nije bilo promene rezultata, još jedan težak poraz Torina, primili su 11 golova na poslednja dva susreta u Seriji A.

Sada su 12. na tabeli sa 27 bodova, Leće je prvi iznad crte sa osam bodova manje.