četvrtak 31.10.2019.
22:50

Milanezi slavili na "San Siru".

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

"Rosoneri" stigli do četvrtog trijumfa u Kalču, SPAL sa Tomovićem do sedmog poraza (1:0).

Domaćin na "San Siru" je kontrolisao utakmicu većinu vremena, međutim Piolijevi puleni nisu uspeli da krunišu svoju inicijativu u prvom poluvremenu.

Kastiljeho je posle desetak minuta sjajno šutirao, ali Španac pogađa prečku. Kod SPAL-a Petanja je oprobao šut, ali bez muke za Donarumu.

Posle pauze, Pioli povlači par poteza, Kastiljeho izlazi posle 57. minuta igre kada ga menja Suso. Upravo je "džoker" sa klupe doneo prednost "rosonerima" posle samo šest minuta na terenu i to iz odlično izvedenog slobodnjaka.

Do kraja susreta su pokušali Flokari i Kurtić da priprete Milanovoj pobedi, ali je Donaruma u oba navrata bio oprezan.

Nenad Tomović je odigrao ceo meč za gostujući SPAL.