Serija A: Štoperi Intera za tri minuta srušili fenjeraša

22:40

Izabranici Lučana Spaletija slavili su na svom stadionu protiv Beneventa.

Beta/AP Photo/Antonio Calanni

"Neroazuri" su na "Đuzepe Meaci" savladali Benevento, rezultatom 2:0 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali ni ozbiljnijih prilika na obe strane terena.

Ipak, u nastavku, nakon 20ak minuta igre, Inter dolazi do gola, strelac je bio sjajni Milan Škrinijar, na asistenciju veziste Vesina.

Kanselo je dobro izveo korner sa desne strane, loptu je glavom samo zakačio Vesino na prvoj stativi, prebacio je na drugu, a tamo se našao mladi Slovak, koji trese mrežu novajlije u ligi za 1:0.

Samo tri minuta kasnije, Kanselo sjajno izvodi slobodan udarac sa desne strane, u trepavicu pogađa Ranokiju, koji donosi prednost od dva gola "Neroazurima".

Do kraja nije bilo promene rezultata, gostima je i odmogao Viola, koji je zaradio crveni karton (drugi žuti) u 81. minutu susreta. Treba napomenuti da je Filip Đuričić bio u startnih 11 Beneventa, ali ga je De Zerbi na klupu poslao nakon prvih 45 minuta.

Inter je skočio na treće mesto, imaju bod više od Rome, ali i utakmicu više, kao i dva više od Lacija, ali takođe uz utakmicu više. Benevento zakucan za dno, imaju 10 bodova nakon 26 odigranih susreta, 11 manje od Krotonea, koji je prvi iznad crte.

18 Komentara

amigo999
Sunday, 25.02.2018
10:30

Napad i sredina katastrofalno losi...Dva gola dali stoperi(Skrinjar i Ranokija), obadve asistencije desni bek Kancelo!!! Jos da imamo sredinu i napad, bili bi super:)...Ali Ikardi se vraca za derbi....

Amalainter
10:20

Strasno lose...Samo Skrinijar pumpa svoju cenu

Čerek Republika Srps
10:07

Nije direktno vezano za vest ali ima poveznica. Zelim sa se zahvalim Dnuricicu sto je odabrao ove slepce a ne nas. Sto je odabrao 150000€ vise u odnosu na vracanje karijere na pravi put. Decko je smesan

00:52

Covece, njima nema gol ko dati. Ikardi dok je tu, sve ide dobro. Bez njega izgledaju kao prosecna Italijanska ekipa u rangu Torina.

No rules
00:39

Brukali smo se u I poluvremenu. Psiholoski bitna 3 boda, ne smijem ni da pomislim da necemo igrati LS sledece sezone!

The_Matrix
00:03

Ocajno prvo poluvreme. Igraci Intera se setali bez zelje da bilo sta urade. Drugo poluvreme vec pocelo da lici na nesto i uz malo srece se doslo do tog prvog gola, drugi je vec dosao iz pre svega fantasticnog centarsuta Kansela. Situacija iz koje je Kataldi trazio penal je pregledana na VAR i ispravno donera odluka da se ne svira penal jer je igrac trazio kontakt i ako se igrac Intera pomerao. Ulazak Kataldija umesto Djuricica je ujedno i najveca greska gostiju jer su se posle toga raspali

berberin
Saturday, 24.02.2018
23:58

A sredina najgora u svoj ligi,galjardini i vecino ne bi spali ni u decic iz tuzi,zalosno ko sve kosta 20 i kusur miliona strasno!

amigo999
08:17

Uzasni su..Mora se kupiti npr Vidal i jos dovesti Ramireza....

Uncle Fester
23:50

Jadnici, razvalio ih je Benevento, ali ih je sudija spasio i lida sreca sto ih prati cijele sezone. Nadam se da ce na kraju sve doci na svoje i da ce Inter biti na tabeli gdje realno igrom i zasluzuje a to je solidno 7mo mjesto

INTERnacionalist
00:10

..vjerovatno ciljas na penal Ranokije koji je mozda i bio,al budi posten pa reci i to da je sudija 2 puta signalizirao ofsajd koji nije bio i da su oba puta i Eder i Karamo izasli oci u oci sa golmanom!

juvemf
14:52

Crveni za galjardinija takodje nije svirao,samo se sve to gleda drugacije kad igra Juve :)

Alex DeLarge
01:10

Evo ja sam iskren - Inter je preocajna ekipa... Kakva crna Evropa, samo ce se brukati i kasniti za Juventusom i Napolijem 15 bodova vec pocetkom decembra zbog tih 6 utakmica...

The_Matrix
00:35

Ciljas na penal, a jasno se videlo da Ranokija nije reagovao. Nije mogao da se teleportuje ili da ovaj prodje kroz njega. Ne brini, situacija je bila pregledana i glavni sudija je dobio signalizaciju da je sve cisto. E ako mislis na ponisten gol Karamoha onda se slazem da je sudija pogresio jer je skoro ceo korak bio iza odbrane, ali su ipak dosudili ofsajd