16:57

Parma propustila priliku da slavi u Sasuolu.

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

U terminu od 15 sati danas su odigrane tri utakmice 32. kola Serije A.

Gradski derbi u Đenovi pripao je Sampdoriji koja je na domaćem terenu savladala Đenovu sa 2:0.

Povela je Sampa već u trećem minutu golom Gregora Defrela nakon čega nismo videli previše uzbuđenja u prvom poluvremenu.

Drugi deo susreta je takođe pripao domaćoj ekipi koja na startu te deonice imala igrača više pošto je isključenje zaradio Biraski koji je napravio jedanaesterac.

Siguran sa bele tačke bio je Fabio Kvaljarela u 53. minutu koji je tako rešio pitanje pobednika u Derbiju Lanterne.

Reprezentativac Srbije Darko Lazović odigrao je čitav meč za "Grifone".

U duelu između Bolonje i Fiorentine nije bilo golova, ekipa Siniše Mihajlovića je uspela da ostane neporažena na trenerskom debiju Vinćenza Montele koji je uvrstio Nikolu Milenkovića u prvih 11.

Pogodaka nije bilo ni u susretu Sasuola i Parme, iako su "Mlekadžije" imale šansu da osvoje sva tri boda kada je Ćeravolov penal odbranio Konsilji.