nedelja 19.01.2020.
22:42

"Stara dama" iskoristila kiks Intera.

EPA-EFE/ANDREA DI MARCO

Juventus savladao neugodnu Parmu sa 2:1, blistao Kristijano Ronaldo sa dva gola.

"Stara dama" je imala inicijativu od samog početak, najagilniji je bio upravo Portugalac. Ronaldo je imao odličnu šansu posle kornera na polovini prvog dela igre, ali lopta odlazi preko prečke.

Juventus ipak odlazi sa prednošću na poluvreme, Ronaldo uz dosta sreće postiže svoj prvi gol na večerašnjoj utakmici, igrao se 43. minut.

U nastavku "mlekari" kreću ofanzivnije te stižu do izjednačenja preko "džokera" Kornelijusa, Danac postiže gol glavom posle kornera za 1:1 u 55. minutu. Radost je trajala dosta kratko.

Ronaldo svojim drugim golom posle samo tri minuta vraća prednost Juventusu, asistencija se piše Dibali.

Pripretio je i Iguain, ali i Matia Sproćati sa druge strane, ali De Liht dobro interveniše.

Ronaldo je želeo i het-trik, ali Portugalac u par navrata bezsreće.

23 Komentara

RaZZoR (6xx)
Monday, 20.01.2020
13:37

Iako pisem mjesecima da Inter gotivim kao tim koji bi volio da uzme skudeto ali ne mozes se borit za prvo mjesto a igrat sa Lećeom nerijeseno mada ima jod dosts da se igra, Juventus po navici i na iskustvo rijesava protivnika.

00:39

Ma 'ajte molim vas kako bi igrač Parme postigao autogol da izlizani nije šutirao, dok je u tap-in 'majstoriji' Dibala svakako beznačajan. Bez izlizanog bi se sigurno borili za opstanak kao i prethodnih 8 godina... :D

juvealexx
Sunday, 19.01.2020
23:50

Bilo je jako bitno iskoristiti "kiks" Intera i još malo se odvojiti na vrhu ,a što se tiče same utakmice može se slobodno reći da je C Ronaldo "pobijedio" Parmu , pored 2 pogotka najpoduzetniji i jedini konstantno pokušavao ugroziti golmana parme ,ostali jako loši u napadu ,dybala osim te asistencije ništa , u obrani de ligt i scezny su obavili velik dio posla iako smo opet primili "jeftin" pogodak nakon kornera 😁

Tiribocchi
23:48

Pa sta radi ovaj covek kad dodze decembar, januar uvek pocinje da tempira formu... sa lakocom je mogao da da jos bar 2 gola da je imao malo vise srece. Kao sta sam pisao kad dodze zgusnut raspored isplivace na povrsinu kvalitet pojedinca i sirok roster Juvea u odnos na Intera a uskoro ocekujem i ostale.

Japanac
23:47

+4 , idemo polako hladne glave do 9ti skudeto zaredom...

Urossi
23:57

hahahahah komedija🤣🤣 sada idete hladne glave u Napulj🤣

po cetvrtu zvjezdicu
18:25

Osvajamo sve lige b ligu pa onda jedno osam puta seriu A Mozemo se oprobati i u divizone C Dok se protivnici malo ne ojacaju hahahah

Billionaire
00:25

Ajde preskoci barem jedne vijesti vezane za Juventus!

Dača
00:24

A Napoli je trenutno strah i trepet u seriji A. Bušni su k'o sito i u velikom padu forme.

Japanac
23:59

Prvo Roma kup, pa Napoli, bice tesko ali to je to

Mak-Juventino
23:47

Da su imali malo vise srece , odneli bi bod(ove) , da je Kristiano bio malo koncentriraniji , zabio bi 5 komada ... Ukupno , 3 boda , to je super , ostalo ne ...

The_Matrix
23:47

Kulusevski im se vec isplacuje. Momak danas mrdao nije, svaki potez bio gori od goreg...sramota je tako izdati saigrace koji su ti pomogli da se cuje za tebe

Don Luciano
00:03

Meni je tebe zao,ti se kao ono sad brines oko kulusevskog,a ne brines se sto smo vam ga ispred nosa ukrali,jadan ti :)...

Marchisio8
23:46

Де Лихт докторски. Рабио одличан. Подигли су обојица форму. Ремзи клупа,човјек једноставно не придоноси ничим Јувеу. Шампионска побједа.

Tiribocchi
00:39

Matuidi i ramsey su upropastili bar 5 6 dobre akcije koje bi trebalo da budu bar velika sansa za gol. Aj matuidi nikad nije znao nista u napadu celu kariera je ,,samo" radilica ali ramsey... jedino mogu da ga koriste ako vode da udze posle 70 min da zadrzi loptu i da siguran pas do onaj koji je do njega.