• Autor: Ivan Cvetković

• 20. oktobar 2018.

• 19:52

Iznenađenje i u Torinu.

U devetom kolu italijanske Serije A videli smo još jedno iznenađenje pošto je Juventus uspeo da osvoji samo bod na svom terenu protiv Đenove, rezultat je bio 1:1.

Juventus je od samog starta nametnuo svoj ritam igre i imao odličnu šansu preko Kristijana Ronalda već u 14. minutu meča, Radua je spasila stativa.

Do kraja poluvremena nije bilo izglednijih prilika, Juve je "umrtvio" i igru i rutinski priveo kraju prvi deo igre.

Drugo poluvreme je krenulo na sličan način, ali je usledio "hladan tuš" za domaće navijače u 67. minutu kada je Danijel Besa iskoristio sjajnu asistenciju Kuamea i savladao Šćešnog glavom.

Krenuli su "Bjankoneri" na sve ili ništa do kraja meča, pretili preko Ronalda, Dibale i Mandžukića, ali nije vredelo - "Grifoni" su odneli zlata vredan bod iz Torina.

Srpski internacionalac Darko Lazović odigrao je čitav meč i ostavio sasvim pristojan utisak, dok Ivan Lakićević nije ulazio u igru.