subota 20.10.2018.
19:52

Iznenađenje i u Torinu.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

U devetom kolu italijanske Serije A videli smo još jedno iznenađenje pošto je Juventus uspeo da osvoji samo bod na svom terenu protiv Đenove, rezultat je bio 1:1.

Juventus je od samog starta nametnuo svoj ritam igre i imao odličnu šansu preko Kristijana Ronalda već u 14. minutu meča, Radua je spasila stativa.

Do kraja poluvremena nije bilo izglednijih prilika, Juve je "umrtvio" i igru i rutinski priveo kraju prvi deo igre.

Drugo poluvreme je krenulo na sličan način, ali je usledio "hladan tuš" za domaće navijače u 67. minutu kada je Danijel Besa iskoristio sjajnu asistenciju Kuamea i savladao Šćešnog glavom.

Krenuli su "Bjankoneri" na sve ili ništa do kraja meča, pretili preko Ronalda, Dibale i Mandžukića, ali nije vredelo - "Grifoni" su odneli zlata vredan bod iz Torina.

Srpski internacionalac Darko Lazović odigrao je čitav meč i ostavio sasvim pristojan utisak, dok Ivan Lakićević nije ulazio u igru.

14 Komentara

Badr Hari
Saturday, 20.10.2018
21:37

Ne može sam? Pa ko onda može? Koliko se sećam u Realu je sve utakmice sam dobio, a za poraze su bili krivi Benzema, Bejl, Isko, Navas, Naćo itd. :D Ovde su sigurno krivi Dibala, Mandžukić, Bonući itd. :D

El Clásico leyendas
Sunday, 21.10.2018
09:17

koje poraze ?on covek presedeo na klupi pola meceva u La Ligi i opet mu Mesi nije mogao pobeci . nego reci ti meni zasto mali Mesi zadnjih 5-6 sezona MNOGO slabije od Ronalda igra LS .

Steffmajster
Monday, 22.10.2018
10:55

zadnjih 5-6 sezona Messi igra slabije i to mnogo od ronalda???? WOOOOW! Pa da im nije Messi ne bi osvojili 2015 titulu, da im nije bio Messi ne bi ni stigli do cetvrt finala zadnje tri godine... dok ronaldu da nije tim gola ne bi dao, da mu nisu sudije i perez takodje i ofsajd golovi...

????JULEN 8 GUERRERO????
11:57

Mandžukić bio najgori..

Monte_Kristo
20:31

Sta znaci ovo ne moze sam,covek je mogao dva puta da doda samim saigracima za gol sansu,on udara po bloku,sebican covek,zanimaju ga samo golovi ne pobeda tima,tacno je,ne moze sam,iako pokusava da igra sam.

MottiYazata
20:05

Bravo, dajte im samopouzdanja pred zaostalu utakmicu...