subota 06.10.2018.
19:52

Bez iznenađenja u Udinama.

EPA-EFE/STEFANO LANCIA

Fudbaleri Juventusa opravdali su ulogu favorita u osmom kolu Serije A pošto su savladali Udineze u gostima sa 2:0.

Nešto više od pola sata je trebalo ekipi Maksa Alegrija da probije led, to je učinio Rodrigo Betankur nakon dobre akcije i centaruša Kansela u 33. minutu.

Četiri minuta kasnije, "Bjankoneri" su uspeli da dupliraju prednost pošto je pogodio Kristijano Ronaldo koji je na prvu šutirao nakon asistencije Mandžukića.

U drugom poluvremenu usledio je rutinski posao Juventusa koji je sve vreme držao konce igre u svojim nogama, a gosti su mogli i do još kojeg gola pošto je Mandžukić propustio dve sjajne prilike.

Veliku pažnju privukla je igra Paola Dibale koji se ponovo nije najbolje povezao sa Ronaldom - sve izgleda super po Argentinca kada on ne igra, ali to su retke, gotovo vanredne situacije.

21:53

Nepotrebno "opuštanje" u 2 pol , mogli smo biti "kažnjeni" i puno ozbiljnije momčadi od Udinesea to bi iskoristile , Ronaldo i Mandžukić se savršeno nadopunjuju u napadu , dok se dybala baš i ne "uklapa" u taj "trojac" ,puno opasnije je kad je naprijed bernardeschi , dybala puno bolje igra kad nema Ronalda u napadu ,ovako je nekako "ugušen" u napadu i na poziciji koju igra 😁

Kardasian
01:32

Ne lupaj nema Ronaldo nikakve veze sa tim,ca sta vise Ronaldo bi imao mnogo vise golova da Dibala nije toliko sebican i ako ga gotivim.

neme
21:29

Lagano preznojavanje Juve otaljao posao ali i u tome je snaga.A ne da moras poginuti u ligaskoj utakmici.CR se lagano zagreva.Dibala korektno nije ni zapinjao nesto.

gdsagdsagad
21:26

Juve brutalan,Ronaldo odlican

MarioJ
21:22

Bez Ronalda Dibala het trik. Nadam se da ce se uklopiti obojica jer onda Juventus niko zaustaviti ne moze..