nedelja 22.09.2019.
20:11

Neverovatnih zadnjih deset minuta domaćina.

EPA-EFE/PAOLO MAGNI

"Ljubičasti" imali vođstvo od dva gola samo desetak minuta pred kraj meča, Iličić i Kastanje ipak donose bod Atalanti.

Kieza je doveo svoj tim u vođstvo polovinom prvog poluvremena, mladi Italijan koristi odbitak posle kornera i dovodi u prednost svoj tim. Zapata je mogao da vrati meč na nulu samo dva minuta kasnije, ali je Kolumbijac bio neprecizan, Muriel takođe deset minuta posle sunarodnika.

U 65. minutu Frank Riberi postiže svoj prvenac u Seriji A. Kieza otima loptu defanzivcima Atalante i prosleđuje svom starijem kolegi koji ne greši. Fiorentina vodi 2:0.

A onda šok za goste. Prvo je Iličić prepolovio prednost Fiorentine u 84. minutu da bi Kastanje posle kornera ipak osvojio veliki bod za svoj tim u 95. minutu.

Nikola Milenković je odigrao ceo meč za goste iz Firence.