nedelja 14.04.2019.
14:30

Glavni sudija Irati se "proslavio" pokazavši sedam žutih i tri crvena kartona.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

U 32. kolu italijanske Serije A Torino je na domaćem terenu remizirao sa Kaljarijem rezultatom 1:1.

Nakon ne preterano zanimljivog prvog poluvremena gde nismo videli mnogo toga, usledila je prava akcija u drugih 45 minuta.

"Bikovi" su poveli u 52. minutu nakon što se Simone Zaza našao na pravom mestu u pravo vreme i zatresao mrežu Kaljarija.

Probali su fudbaleri Torina još nekoliko puta, činilo se da je sve pod kontrolom, a onda je Zaza zaradio direktan crveni karton u situaciji koja ni nama nije bila baš najjasnija.

Iskoristili su to gosti na prvi način jer su u 75. minutu izjednačili rezultat preko Leonarda Pavoletija.

Na kraju je "stradao" i Kaljari koji je meč završio sa dva igrača manje, prvo je isključenje zaradio Luka Pelegrini zbog oštrog starta, a u finišu meča i Barela kojeg je Irati takođe isključio.