Serija A - Prežaljeni Kjevo je "nagazna mina", bez pobednika u Veroni i Ferari!

nedelja 28.04.2019.
16:53

U okviru 34. kola italijanskog šampionata, prežaljeni Kjevo je ugostio Parmu, dok je Spal bio domaćin Đenovi.

EPA
EPA

Fudbaleri Kjeva dočekali su Parmu na svom stadionu, meč na "Bentegodiju" okončan je bez pobednika 1:1 (0:1).

Poveli su gosti u 38. minutu, strelac je bio Juraj Kucka.

Ipak, prežaljeni "Leteći magarci" se nisu predavali, iako su ispali iz lige, imali su dovoljno motiva, te su u 66. minutu poravnali rezultat preko Međirionija.

Do kraja nije bilo promene rezultata, mada je Kjevo mogao i do pobede, Sepe je spasao Parmu u 75. minutu, nakon pokušaja Barbe.

Pobednika nije bilo ni u Ferari, gde je Spal dočekao Đenovu, rezultat kao i u Veroni, 1:1 (1:0).

Poveli su fudbaleri Spala u 36. minutu, strelac je bio Felipe.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi "Grifoni" do poravnanja stigli u 56. minutu, preko bivšeg napadača Milana Lapadule.

Do kraja nije bilo promene rezultata, Darko Lazović i Ivan Radovanović su proveli svih 90 minuta na terenu za goste.

Kjevo - Parma 1:1
Spal - Đenova 1:1