nedelja 08.12.2019.
20:29

Treći vezani poraz Sampdorije.

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

Nakon poraza od Kaljarija u ligi i kupu, Dorija je doživela poraz na svom stadionu protiv Parme, rezultatom 0:1 (0:1).

Igrao se 21. minut kad su gosti poveli, odlično izveden korner Ernanija je u gol pretvorio Juraj Kucka.

Sa 0:1 se otišlo na odmor, a onda su domaći imali idealnu priliku da poravnaju rezultat.

Dobili su penal u 77. minutu, ali je Sepe odbranio udarac Kvaljarele sa kreča, odbitak je pokupio Jankto i dodao loptu do iskusnog napadača, koji se ispravio i zatresao mrežu rivala, ali je sudija poništio pogodak zbog ofsajda.

Koli je imao šansu u finišu da poravna rezultat, ali je Sepe još jednom sjajno reagovao.

Na kraju pobeda gostiju, Parma osma sa 21 bodom, Sampdorija tik iznad crte sa 12 bodova.