nedelja 10.02.2019.
22:20

Milan ubedljiv na San Siru.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Milana večeras su ostvarili pobedu na San Siru pošto su savladali Kaljari sa 3:0 u 23. kolu italijanske Serije A.

"Rosoneri" su na odličan način otvorili utakmicu, prvi je pripretio Čalhanoglu čiji je udarac odbranio Kranjo.

Devet minuta kasnije, u listu strelaca se po prvi put u novom klubu upisao i Lukas Paketa koji je odlično reagovao na asistenciju Kalabrije sa desne strane.

Tako je Paketa postao prvi fudbaler sredine terena iz Brazila koji je postigao gol za Milan još od Rikarda Kake.

Do kraja poluvremena nije bilo previše uzbuđenja, da bi u drugom gosti sa Sardinije propustili sjajnu priliku kada je Žoao Pedro pogodio prečku gola Donarume.

Međutim, u 62. minutu Milan je kaznio promašaj rivala pošto je Kšištof Pjontek postigao svoj 15. gol u italijanskom šampionatu.

Milan je potom mirno priveo utakmicu kraju i ostvario ubedljivu pobedu protiv gosta sa Sardinije. Suso je imao odličnu priliku u 80. minutu, ali promene rezultata nije bilo.

26 Komentara

Monday, 11.02.2019
00:53

samo drži 4 mesto,jer ovi prete

Budarrr
00:46

Gledao sam Milan u zadnjih nekoliko utakmica. Deluju kao veoma ozbiljan tim.Ako se otarase ovog Calhanoglua i Kesia i dovedu na tim pozicijama nove igrace i pogode sa njima kao sto su pogodili sa Piatekom i Paketom, mislim da sledeće sezone se Liga Sampiona ne dovodi u pitanje i ne samo to nego ih ja lično vidim u borbi za vrh.Ovaj Barella iz Kaljaria paklen igrac.Mozda bi trebalo njega da probaju dovesti.

NOTHING ELSE MATTERS
09:05

Erera umesto Kesija, Depaj umesto Hakana i Tonali (mada je sada opet u igri i Sensi) umesto Susa pa da igramo bez krila:-D Barela navija za Inter i tesko da bi dosao kod nas...

Tuesday, 12.02.2019
13:29

Napisao sam da bismo onda igrali bez krila, nikad ne gresim za poziciju pa tako nisam ni za Sandrovu:-D Donaruma- Konti, Kaldara, Romanjoli, Rodrigez- Bakajoko, Tonali, Erera- Paketa- Pjontek, Depaj. Tesko da ce i Barela kod nas, a ako bude dosao Erera za dz, mislim da nece ni trebati.

Budarrr
20:41

Tonali je centralni vezni ne moze da menja Susa. Tonali,Paketa i Barella na sredini po bokovima Suso i da se dovede jos jedan(po meni Irving Lozano bi bio pun pogodak) i energija Rina Gatuza i nema zime za Milan.

Budarrr
20:38

Tonali je centralni vezni nemo

43 Baraba
Sunday, 10.02.2019
23:54

Promeniste čoveku ime samo tako. Kako i zašto od Piatek nastane Pjontek ?

AC Milan-najtrofejniji klub na svetu
00:50

Zato sto se na poljskom jeziku slovo A sa znakom ispod, cita kao ON.

Forza RoSs0neri
07:52

Odes na njegovi Wikipedia stranicu i vidis i sam kako se pise i kako se cita.

Vlado rosonero
23:52

Imali su i oni po koju sansu ali smo ih pregazili😀Paqueta sve bolji i bolji, poceo je i da dobija na kondiciji... Veceras mnogo trcao. Pjontek je majstor, podsjeca me stilom igre na Hari Kejna. Sad slijedi tesko gostovanje Atalanti. Forza Milan!

Leito74
23:39

Bravo.. Forza Milan

lol (NewProfile)
23:30

Prvi put posle par godina bez stresa i nerviranja sam odgledao utakmicu. Odma gol na pocetku i resena utakmica. Bravo.

23:29

Напокон лагана победа и да се гледа утакмица без да се нервира, са Пакетом и Пјонтеком је све доста другачије !

23:25

Paketa Kaketa:-D kakan kakanoglu je postao komican, Pjona mu je objasnio neke stvari. Sledi utakmica sezone, ne smemo da izgubimo ni po koju cenu!

00:51

Kakva utakmica sezone sa Atalantom, pasce oni...

09:06

Samo da ne bude kao sa Romom:-D

Boris Nedeljkovic
02:18

sve u svemu dobra tekma....turcin treba da ide ali mi ga zao malo...sto naravno nema nikakve veze...kao sto nema veze poredjenje najboljeg igraca s nasim pojacanjem iz brazila...kaka se ne radja i ne stvara...igrao se s mesijem igrao se s ronaldom i uopste nije prepotentna izjava gde kaze kako bi im pokazao sta je fudbal da ima 27 godina...sto je tacno! Kesi bi mogao ici jer sve vise msm da je za klupu nego za prvi tim a takav je skup i nepotreban...sad zalim sto papua nismo doveli ali sta sad...konti se ceka i bice ok ako se vrati. Na krilu treba pojacanje u vidu zvezde koja ce rasteretiti ekipu....mozda cak jos jedan napadac ili igrac koji moze to da odigra iz senke...ostalo deluje dobro...sto se erere tice samo ako kesi ode....uzme se bakajoko pa za zamenu...tako bi ispeglali FFP!...Kad bih mogao da biram uzeo bi vernera i nekog na bok...uz ereru...i msm da bi uigravanje moglo da pocne....uz odredjene prodaje naravno...ima tu i viska! :D.... Djidjo....dobar aaaa???!