nedelja 03.03.2019.
17:01

"Eta-Beta" se izjednačio na listi strelaca Serije A sa Ronaldom.

EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

U terminu od 15 sati, danas su odigrane tri utakmice 26. kola italijanske Serije A.

Sampdorija je osvojila sva tri boda u Ferari gde je savladala Spal sa 2:1. Igrač utakmice bio je Fabio Kvaljarela koji je golovima u četvrtom i 11. minutu doneo sva tri boda svojoj ekipi. Utešni pogodak za domaću ekipu postigao je Jasmin Kurtić u četvrtom minutu nadoknade vremena. Za ekipu Spala debitovao je i doskorašnji fudbaler Partizana Marko Janković

Istim rezultatom Udineze je svom terenu savladao Bolonju koju sa klupe predvodi Siniša Mihajlović. Poveo je domaćin u 25. minutu kada je sa penala precizan bio Rodrigo De Pol, ali je poravnanje doneo Rodrigo Palasio u 39. minutu susreta. Da sva tri boda ostanu u Udinama potrudio se Ignasio Puseto koji je u 79. minutu savladao Skorupskog.

Na meču između Đenove i Frosinonea nije bilo pogodaka. Gosti su ostali sa igračem manje u 34. minutu, dok su za domaću ekipu nastupili srpski internacionalci Darko Lazović i Ivan Radovanović.