Serija A - Napoli jedva izbegao poraz u Sasuolu, da li je šampionska trka gotova?

Autor: Ivan Cvetković
nedelja 10.03.2019.
19:53

Zaostatak za Juventusom velikih 18 bodova.

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Fudbaleri Sasuola odigrali su nerešeno na svom terenu protiv Napolija 1:1 u 27. kolu italijanske Serije A.

Večeras smo videli potpuno otvorenu utakmicu, u prvom poluvremenu domaćin je pretio preko Boge i Rožerio, dok su sa druge strane svoje prilike propustili Insinje i Verdi.

Ekipa Karla Anćelotija je od tog trenutka krenula na sve ili ništa, pripretio je Dijavara sa distance, a odgovorio Dankan.

Srpski internacionalac Filip Đuričić bio je na terenu do 76. minuta kada ga je zamenio Babakar.