Serija A - Milan uradio "domaći", sada je sve na Juventusu!

nedelja 19.05.2019.
19:50

"Rosoneri" sa nestrpljenjem čekaju ishod susreta u Torinu.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Milana ostvarili su pobedu u 37. kolu italijanske Serije A na San Siru gde su savladali Frosinone sa 2:0.

Nakon ne preterano zanimljivog prvog dela igre, usledilo je veoma uzbudljivo drugo poluvreme u kojem je prvu sjajnu priliku za gol imao Frosinone.

Mogao je Sijano u 51. minutu da u potpunosti utiša domaće navijače, ali je njegov šut sa penala odbranio Donaruma.

"Rosoneri" su na taj način uspeli da se dodatno približe Atalanti u borbi za plasman u Ligu šampiona, sada će sve oči navijača Milana biti uprte u Torino gde "Boginja" gostuje Juventusu.