19:54

Prekinut niz od tri trijumfa.

EPA-EFE/MARCO LEZZI

Fudbaleri Bolonje dočekali su u 24. kolu ekipu Đenove, koja je prva ispod crte na tabeli.

"Grifoni" su slavili na "Renato Dal'Ari", ponajviše zahvaljujući crvenom kartonu koji su zaradili domaći, na kraju 0:3 (0:3).

Povela je Đenova u 28. minutu, strelac Sumaoro, na asistenciju Masijela.

Samo šest minuta kasnije, Bolonja ostaje sa igračem manje, Šuten je zaradio direktan crveni karton.

Gosti to koriste u 44. minutu, Sanabrija trese mrežu Bolonje na asistenciju srpskog fudbalera Ivana Radovanovića.

Mihajlovićevi puleni u nastavku nisu uspeli da se vrate sa igračem manje, a usledio je još jedan crveni karton za domaćine kada je Densvil skrivio penal.

Siguran sa bele tačke bio je Domeniko Krišito u 89. minutu meča.

Bolonja sedma sa 33 boda, Đenova prva ispod crte sa 11 bodova manje.