nedelja 07.04.2019.
16:59

Ovog popodneva odigrane još dve utakmice 31. kola italijanske Serije A.

Sportske.net

Kaljari je na svom terenu na Sardniji bio bolji od ekipe SPAL-a, domaći tim je trijumfovao rezultatom 2:1.

Farago je već u trećem minutu doveo ekipu Kaljarija u vođstvo, petnaest minuta bkasnije izjednačio je Antenući iz jedanaesterca, a sva tri boda domaćima osigurao je Pavoleti, pogotkom u 60. minutu.

Kod gostiju u postavi nije bilo doskorašnjeg veziste Partizana Marka Jankovića.

Uspešna na svom terenu bila je i ekipa Udinezea, koja je sa 3:2 savladala Empoli.

Svih pet golova postignuto je u prvom poluvremenu. Empoli je poveo u 11. minutu golom Kaputa, četiri minuta kasnije izjednačio je De Pol, a novo vođstvo gostima doneo je Rade Krunić u 24. minutu.

Po poluvremena potpuni preokret - prvo je De Pol iz penala izjednačio na 2:2, a konačan rezultat postavio je Mandragora u 45. minutu.

Ovakvi rezultati idu na ruku Mihajlovićevoj Bolonji, pošto su njeni konkurenti u borbi za opstanak doživeli poraze.