Serija A - Mandragora golčinom srušio "Grifone" na srpski pogon!

Autor: Stefan Matić
subota 30.03.2019.
16:55

Na premijeri subotnjeg dana u okviru 29. kola Serije A u Udinama je gostovala Đenova.

EPA-EFE/LANCIA

Udineze je posle dva teška poraza od Juventusa i Napolija prikazao sjajnu igru i slavio 2:0 protiv Đenove te su nastavili beg iz donjeg dela polovine.

Domaći su odmah iz prve prilike i šuta stigli do vođstva.

Posle gola domaćih, timovi su se naizmenično smenjivali u inicijativi da bi Rolando Mandragora pravom golčinom stavio tačku na današnju utakmicu.

Igrao se 61. minut susreta kada je Italijan grudima primio loptu, fudbalski postupio i "opalio" pravu bombu sa nekih dvadesetak metara.

Crno-beli su poveli 2:0!

Do kraja meča gosti su pokušali preko Lapadule i Kuamea da smanje prednost Udinezea, ali je Muso bio odličan na golu domaćih.

Darko Lazović je zamenjen na početku drugog poluvremena, dok je Ivan Radovanović odigrao svih devedeset minuta u postavi "Grifona".