petak 23.10.2020.
22:40

Pogodak postigao i Saša Lukić, sjajan meč na Apeninima.

EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Prva utakmica petog kola italijanske Serije A donela nam je mnogo uzbuđenja u Ređo Emiliji gde je Sasuolo remizirao sa Torinom 3:3.

Posebno su se istakla dvojica reprezentativaca Srbije Filip Đuričić i Saša Lukić koji su postigli po gol za svoje timove.

No, krenimo redom.

Siromašno prvo poluvreme oplemenio je Karol Lineti koji je u 33. minutu doveo goste u vođstvo, da bismo sjajnu predstavu videli tek u nastavku meča.

Filip Đuričić je sjajnom "štiklom" savladao nemoćnog Sirigua u 71. minutu, da bi šest minuta kasnije Andrea Beloti vratio "bikovima" vođstvo.

U 79. minutu istakao se drugi reprezentativac Srbije, Saša Lukić je odmerenim udarcem uspeo da zatrese mrežu rivala, ali tek onda smo videli "ludnicu".

Usledio je fantastičan pogodak Vlada Kirikeša u 84, a minut kasnije Frančesko Kaputo nastavio je svoj golgeterski niz i postavio konačnih 3:3 u Ređo Emiliji.