subota 05.10.2019.
19:56

Tim iz Đenove nastavlja sa bledim partijama.

EPA-EFE/FILIPPO VENEZIA

Domaćin je slavio ponajviše zahvaljujući Velosu, Portugalac je uspeo da zabeleži asistenciju i gol na današnjem meču (2:0).

Već u devetom minutu je došlo do promene rezultata, na radost domaćih navijača Kumbula koristi sjajan centaršut Velosa iz kornera i dovodi domaći tim u prednost na samom startu utakmice.

Stepinski je imao šansu pred samu pauzu da povisi na 2:0, ali je Audero odlično reagovao na golu Sampe.

Imali su i gosti svoje prilike preko Silvestrija i Kvaljarele, ali nisu uspeli ni na ovom meču da postignu pogodak.

U 81. minutu Verona postiže i svoj drugi gol, pogodak je prvo pripisan Velosu, ali je zatim ustanovljeno da je na putu do gola Mura nezgodno reagovao i pogodio svoju mrežu.

Darko Lazović je počeo meč za domaće i odigrao solidnih sat vremena kada ga menja Vitale.