Serija A - Lazović iznenadio Anćelotija, Napoli izgubio trku za Skudeto?

nedelja 07.04.2019.
22:27

Remi u Napulju znači da će "Stara dama" osvojiti još jednu titulu prvaka Italije ukoliko pobedi u narednom kolu.

Matteo Bazzi/ANSA via AP

Fudbaleri Napolija remizirali su večeras na San Paolu sa Đenovom 1:1 u okviru 31. kola italijanske Serije A.

Gosti su na veoma dobar način otvorili susret na San Paolu, a posebno raspoložen bio je Pandev koji je u nekoliko navrata bio opasan po odbranu domaće ekipe.

Ipak, domaćin je na krilima činjenice da su od 28. minuta i isključenja Sturara sa igračem više stigli do vođstva šest minuta kasnije kada je Dris Mertens savladao Radua.

Pokušavali su puleni Karla Anćelotija u drugom poluvrmenu da pritisnu goste koji su i pored igrača manje imali i nekoliko opasnih prilika pred golom Karnezisa.

Milik i Insinje su probali svoje udarce, na kraju je i Kulibali stigao do kaznenog prostora kada je Radu odlično intervenisao i osigurao bod svojoj ekipi.

Srpski internacionalci Nikola Maksimović i Darko Lazović odigrali su čitav meč, dok je Ivan Radovanović ušao sa klupe u 77. minutu susreta.