subota 09.02.2019.
22:22

Kapiten "Neroazura" nije uspeo da zatrese mrežu Sepija, ali Spaletijev spasilac bio je Martinez.

EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Fudbaleri Intera ostvarili su pobedu u gostima protiv Parme rezultatom 1:0 u 23. kolu italijanske Serije A.

Domaćin je dobro otvorio meč, nakon lošeg pokušaja Kucke usledila je sjajna prilika Žervinja koji je u 22. minutu pogodio prečku.

Mnogo više akcije smo videli u drugom delu meča, Inter se probudio i konačno zaigrao nešto bolje.

"Neroazuri" su imali nekoliko poluprilika koje nisu ugrozile gol Sepea, a zatim je usledio i pogodak D' Ambrozija koji je opravdano poništen zbog igranja rukom.

Pripretio je i Ikardi nakon toga, ali ono što su navijali milanskog kluba čekali desilo se u 79. minutu kada je rezervista Lautaro Martinez krunisao odličnu akciju samo dva minuta po ulasku u igru.

Zaređali su se napadi Intera, u razmaku od nekoliko trenutaka Vesinov udarac je sklonjen sa gol-linije, da bi nakon toga Brozović pogodio stativu, ali promene rezultata nije bilo.

14 Komentara

No rules
Saturday, 09.02.2019
23:56

Nedostaje mu rutina i slododa u igri. Lautaro je potencijal, Ikardiju svakako treba podrska u napadu jer nasi krilni vise odradjuju defanzivu nego sto napadaju protivnika. Vazna pobeda. Forza!

Oldboy
23:46

Drugo poluvreme skoro Inter kakav želimo

amigo999
Sunday, 10.02.2019
09:58

Mali Martinez mora igrati. Steta, i on i Ikardi su centralni napadaci, na istoj poziciji...Neznam dali mogu zajedno igrati..Pre sam verovao da mogu....Ali ako treba, prodati Ikardija, Perisica,Kandrevu,Galjardinija i
Maria pa kupiti Rakitica , Modrica, Barelu i Kjesu... Handanovic-----Asamoa,DeFraj,Skrinjar, Dambrosio?----Kros,Najngolan,Modric----Kjesa,Martinez,Politano?---- Mozda zamene za Politana i Dambrosia....

The_Matrix
23:44

Odlicno drugo poluvreme, moralo je ubedljivije da bude

INTERnacionalist
23:44

..konačno želja,trčanje,izgaranje..ovo nije bila savršena utakmica al se jasno vidio pomak i vidjelo se da neka lopta mora da udje!
Da napomenem da je Parma veceras prvi sut u gol imala u 92-om minutu, ista Parma koja je proslo kolo dala 3 gola juventusu! Bravo za Škrinjara i De Fraja!

pazza.INTER.amala
02:48

Druze dobro su igrali sve to stoji,ali nemoj zaboraviti da je Zervinjo pogodio precku u prvom poluvremenu.

Japanac
04:32

Drugaciji je motiv kad igras protiv sampiona ili isti nivo ekipe.

petar8
23:39

Drugo poluvrijeme puno puno bolje. Neshvacam kako nemogu igrat tako stalno. Pa neigraku sa juventusom da kazu stisli su nam,neide vec parma,torino,sassuolo...sto rade na treninzima?! Valda kartaju i igraju pikado

MALI PLAVI
06:17

Kartaju šaha, primaju platu 20, 50 iljada, a sirotinja nema leba da jede!

Brat Rodrigoo
23:32

Konačno više.
Zasluženi bodovi, Inter je bio daleko konkretniji i opasniji. Konačno i pravi Naingolan. Ikardiju treba gol, ovo mu je najveća kriza od kad je u klubu, ništa ga neće. Dako se trgnu sad. Forza Inter!