22:37

Srpski reprezentativac konačno u punom sjaju.

EPA-EFE/ANGELO CARCONI

Domaćin na "Olimpiku" ubedljivom igrom savladao gostujuću Parmu sa 2:0.

"Lacijali" su veoma brzo došli do prvog gola. Već u osmom minutu kapiten Ćiro Imobile koristi sjajnu asistenciju Luisa Alberta i preciznim udarcem postiže prvi gol na utakmici.

Dva minuta posle toga Sergej Milinković-Savić oprobava šut, ali prolazi tik pored stative. Na drugoj strani Bruno alveš je imao odličnu šansu posle kornera, ali Strakoša sigurno skida udarac Portugalca.

U drugom poluvremenu postoji samo Lacio na terenu, svoje šuteve su oprobali Imobile i Alberto, Španac je pogodio i stativu, ali do promene rezultata dolazi u 67. minutu. Sjajno je Milinković-Savić uposlio Marušića po desnoj strani, dvadesetak minuta pred kraj meča stoji 2:0 za domaći tim na "Olimpiku".

Imali su Alberto i Marušić šanse i za treći gol nebesko-plavih, golman Parme Sepe Luiđi je bio odličan u par navrata te rezultat ostaje 2:0.