Serija A - Košta u epizodi "uradi sam", Sorentino "skinuo" penal Ronaldu, Juve siguran!

ponedeljak 21.01.2019.
22:23

Na kraju ubedljiva pobeda ekipe iz Torina.

Epa/Alessandro Di Marco

U poslednjoj utakmici 20. kola italijanske Serije A, fudbaleri Juventusa ostvarili su novu pobedu pošto su na svom terenu savladali ekipu Kjeva sa 3:0.

Dugo su puleni Maksa Alegrija lomili otpor Kjeva i slomili ga u 45. minutu kada je Emre Džan postigao gol i praktično rešio pitanje pobednika na ovom meču.

Ronaldo je bio posebno motivisan da pogodi mrežu "Letećih magaraca", a za to je imao sjajnu priliku u 52. minutu kada je dosuđen penal za "Staru damu".

Srpski internacionalci Nenad Tomović i Ivan Radovanović odigrali su čitav meč za Kjevo.