Serija A - Kiks u nadoknadi, Inter će upamtiti Vlahovića, izjednačeno na vrhu!

nedelja 15.12.2019.
22:48

"Neroazuri" vodili do samog kraja.

EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

"Neroazuri" vodili maltene ceo meč,  a onda je Vlahovićporemetio Konteove planove (1:1).

Igrači Intera su dobro otvorili meč, Konteovi puleni su poveli već u osmom minutu. Nekadašnji igrač "viole" Borha Valero koristi pas Brozovića, sjajno vara Milenkovića i postže gol za vođstvo.
U nastavku smo videli izjednačenu igru, Badelj je imao odličnu šansu, Samir Handanović je bio spreman za intervenciju.

Inter je postigao i drugi gol, Lautaro je bio strelac, ali je pogodak Argentinac ubrzo i poništen posle VAR pregleda i ofsajda napadača Intera. Lukaku je odmah posle imao odličnu priliku, ali Dragovski sjajno interveniše.

Martinez je bio igrač koji najviše preti "ljubičastima" u nastavku, ali bez promene rezultata u nastavku.

Ipak na samom kraju smo videli još jedan gol i to za "ljubičaste", sjajno je istrčao Vlahović po levoj strani i jakim udarcem iznenadio Handanovića i izjednačio na 1:1 u 92. minutu.

Nikola Milenković je odigrao svih devedeset minuta dok je Vlahović ušao kao izmena u 59. minutu umesto Kijeze i postigao gol za bod "ljubičastih" na samom kraju.