subota 09.12.2017.
20:36

U okviru 16. kola italijanske Serije A, Kaljari i Sampdorija podelili bodove.

EPA/SIMONE ARVEDA

Kaljari je ugostio Sampdoriju, na kraju nije bilo pobednika, utakmica je okončana rezultatom 2:2 (0:2).

Gosti iz Đenove su poveli u 12. minutu strelac je bio iskusni Fabio Kvaljarela, na asistenciju Gastona Ramireza.

Sedam minuta kasnije, ista slika, Urugvajac pronalazi Kvaljarelu, a ovaj postiže svoj drugi gol na utakmici.

Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultat, a onda su gosti za samo 15 minuta igre u nastavku poravnali rezultat.

Najpre je mrežu Sampe zatresao Farijas u 56. minutu, da bi četiri minuta kasnije Pavoleti poravnao rezultat.

Ispostavilo se da je Pavoletijev gol bio i poslednji na susretu, te su Kaljari i Sampdorija podelili bodove.

Sampdorija je nakon 16 odigranih kola šesta, dok je Kaljari na 13. messtu sa 17 bodova, deset manje od večerašnjeg rivala.