nedelja 23.09.2018.
22:24

Portugalac polako ulazi u formu.

Epa/Filippo Venezia

U poslednjoj utakmici petog kola italijanske Serije A, fudbaleri Juventusa savladali su Frosinone u gostima rezultatom 2:0.

Ispromašivali su se puleni Maksa Alegrija tokom čitavog meča, ali su domaćini uspeli da izdrže u prvih 45 minuta i na odmor se otišlo bez promene rezultata.

U drugom poluvremenu igrači Juventusa su krenuli na sve ili ništa i dobili - sve.

Do kraja meča "Bjankoneri" su rutinski priveli posao kraju, uspeli su da postignu još jedan pogodak preko Federika Bernardeskija u 94. minutu, ali gostovanje Frosinoneu je prošlo mnogo teže nego što su svi očekivali.

9 Komentara

MarioJ
Monday, 24.09.2018
08:56

Cestitke Frosinoneu kompletnu utakmicu su se branili. Bilo je jasno da je pitanje vremena da moraju popustiti. Da je utakmica potrajala jos 10 min bio bi to jos ubjedljivija pobjeda. Forza Juve!

juvealexx
01:14

Mučenje je bilo donekle i očekivano ,jer smo prije 3 god na sličan način dobili utakmicu također 2-0 , pogocima u zadnjih 15 min , teško je igrati protiv ekipa koje ni ne pomišljaju da se "otvore" i parkiraju "autobus" pred golom , mislim da će puno lakše biti sa ekipama koje se hoće nadigravati ,poput Napolija, fiorentine, pa i rome ,Intera itd,bit će i više prostora za naše napadače samim time i za Ronalda koji polako ulazi u formu ,nakon što je "postio" prve 3 utakmice 😁

po cetvrtu zvjezdicu
Sunday, 23.09.2018
22:50

Sve tekme Juve do sad igrao protiv bunkera Jos je i dobro sve proslo Doci ce valjda neka ekipa koja ce igrati otvoreno valjda !

Agent Provocateur
22:41

Ronaldo ce davati goloce i u novom timu, samo da navikne saigrace da mu dodaju sve lopte i tome slicno. :)

scofield
23:54

Naravno, lopte se uvek dodaju najboljem.

02:55

Jeste, lopte se uvek dodaju onome ko je u najboljoj poziciji. Vidi se da si trenirao

Stefan Stojkovski_fb
22:34

Uvek protiv ove bunkerasi i fenjerase utakmice uvek su teske ... Potpuna dominacija preko 30 suta i preko 80 posto posed lopte na pravo mesto u pravo vreme kao i uvek Ronaldo. Bernardeschi pocinje da dostize svoj puni potencijal , rano je da se prica ali ako ovako Dybala produzi bez zalaganje i interesovanje jos dugo ce sedeti na klupa a u blisku idninu prodat.

Mak-Juventino
22:31

Teze nego ocekivano , ali 3 boda su najbitnije ! Ronaldo opet , cudno je samo to sto je zabio zamo jedan gol , mogao je lagano do het trika ! Berna je fantazija ! FORZA JUVENTUS

Goran.984
22:30

Nezgodno gostovanje kod napred upisanih bodova..al dobro je..Ronaldo upalio motore...FJ