nedelja 01.12.2019.
14:26

Prilika za Inter da izbije na čelo tabele.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Fudbaleri Juventusa su u 14. kolu Seriji A dočekali ekipu Sasuola, gosti su pokazali zube velikom favoritu, pa se iz Torina kući vraćaju sa bodom, nakon 90 minuta na "Alijanc" stadionu bilo je 2:2 (1:1).

Igrao se 20. minut kada je "Stara dama" stigla do prednosti, sjajan gol postigao je Leo Bonući.

Prihvatio je pas Bentankura na 20ak metara od gola rivala, namestio se na udarac i sjajno šutirao, golman gostiju nije imao šansi, 1:0 za domaćina.

Ipak, samo tri minuta bilo je potrebno Sasuolu da odgovori, bivši igrač Čelsija Žeremi Boga je izbegao ofsajd zamku, prihvatio pas Kaputa i majstoriski lobovao Bufona za 1:1.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon  samo dva minuta igre u nastavku De Liht napravio grešku, poslao je loptu pravo u noge Kaputu ipred svog gola, ovaj je šutirao, praktično je probušio Bufona, koji je morao bolje da reaguje, pa je lopta odsela u mreži domaćina, potpuni preokret u Torinu.

Juve dolazi do izjednačenja u 67. minutu, Dibala je pao u kaznenom prostoru gostiju, sudija je pokazao na kreč, a odgovornost je preuzeo Kristijano Ronaldo, koji je matirao Turatija za 2:2.

Do kraja je Juve imao par prilika da preokrene rezultata, Pjanić je iz slobodnjaka tukao tik preko gola Sasuola, udarac Remzija iz 88. minuta je uspeo da ukroti Turati, da bi u poslednjim trenucima meča Ronaldo glavom poslao loptu desno od gola gostujućeg sastava, te nije bilo promene rezultata.

Juventus ostaje prvi, imaju 36 bodova, dva više od Intera, koji ima utakmicu manje i mogao bi pobedom protiv Spala da se popne na vrh tabele. Sasuolo 12. sa 14 bodova., dodajmo i da je Đurićić u igri bio od prvog do 72. minuta u gostujućem sastavu.

20 Komentara

Badr Hari
Monday, 02.12.2019
04:17

Sreća Juveova što imaju izlizanog da ih sam izvlači iz g**ana maestralnim golovima sa svoje prirodne pozicije. Da nije 'povređen' uzeo bi sam i sva tri boda, al' i ovo je sigurno dovoljno za još jednu, 'više nego zasluženu' ZL. 😂😂😂

Monte_Kristo
Sunday, 01.12.2019
17:31

Ronaldo Amater!Kratko i jasno,covek igra protiv ekipe,spasao cist go Sasuolu,promasio Boga oca,gubi loptu posle dve sekunde poseda,lik je trenutno za neku drugu trecu ligu,da mu nije penala ne bi dao ni tih 6 golova bednih

Benz9
17:30

Hoćeš pobjedu, a umjesto Iguaina ubacuje Remzija, iako imaš 3 zadnja vezna na terenu??? Danas se izgleda i Sari pogubio zajedno sa igračima...

juve83
19:34

pepita je igrao od starta i nista nije pokazao .
ronaldo vec nije onog pravog i samo uzame mesta na pomladji od njega
bufon za njega ni reci covjek se je pokazao i dokazao ali brate i on je vec za u penzija
de liht je mladi momak i treba vreme da se adaptira u juve drugace je ekstra igrac
berna je vec dno dna , ko prati juve svi znaju da covjek da moze sam bi igrao , sebicen do bola katastrofa
emre sta da se kaze za njega , po moje je sreden igrac . covjek ne zasluzuje prva postava a ni u rezervima vec . pa sam unistio juve dve cisti priliki a on ko neki amater igra , ne znam dal covjek vec ni zaenteresiran ali je neki drugo ali mozda ima uticaj na njega sta ne igra u L.SAM

16:01

Negledam svaku tekmu ali cini mi se da juve od pocetka sezone visi. Svaka tekma mu je na granici da izgubili. Ili kao protiv intera presudi individualna kvaliteta ili poguranac od sudaca. Nerazumijem kako takva ekipa igra tako kriminalno

INTER4ever
15:47

Tiha voda bregove valja... FORZA INTER!

Mak-Juventino
15:42

Strasno , strasno loso ! Kako nismo izgubili , ni sami ne znamo ! Igramo preloso vec neko vreme , spremamo se za neki (ne)ocekivan poraz , danas ipak SAMO x .... Sramno , Ronaldo 60 mil. bruto , celi Sasuolo , sve igrace , stadion i sve ne vredi toliko .... Jos nije igrao Berardi , da je igrao ...

Crveni Lucifer
15:48

Tako je to kad vas vodi sari, trener sa palanackim mentalitetom koji prenosi na ceo klub, da nema sudija da stalno guraju kad je tesko bili bi ste isti kao napoli

juvealexx
16:02

ja bih volio da nas netko "razmontira" pa da čelnici juventusa uvide da su nam pojačanja neophodna , jer kako igramo nećemo ni scudetto obraniti

15:41

De light najveca prevara u fudbalu, osisao ih ajaks tupim brijacem, svaku utakmicu kardinalna greska jos da mu se ne dozvoljava rukomet lik bi vec sad bio proglasen najgorim pojacanjem u istoriji. Ako nista drugo jedna stvar je konstantna a to je da sudija uvek pogura kad je tesko

juvealexx
16:00

trollu gdje nas je "pogurao" , ono je čist penal ma dybali još im je oprostio penal na de lightu

juvealexx
18:09

kažeš da imamo "najbolji" tim u italiji , možda kad su douglas costa i chiellini zdravi , čim nema jednog od te dvojice obrana i napad kao "amaterski", i sarri snosi dio odgovornosti ali mi u sredini izuzev pjanića nemamo igrača koji je playmaker , ovo ostalo su "radnici" uključujući tu i rabioata, "tanko" je to za LP, potreban nam je "box-to box" igrač tipa pogbe ili vidala i naravno napadač umjesto "prevare" c ronalda

juvealexx
15:34

očekivao sam "energetski" pad nakon teške utakmice u LP ali ne i sramotnu igru juventusa veći dio utakmice ,. trgli smo se tek nakon vodstva sassuola a buffon se "obrukao" i pokazao da je ipak za "penziju" , c ronalda prodati što prije ,lik je "izgubljen " u juventusu i totalnovan forme , ali ovaj put sarri nije imao "hrabrosti" ponobvno ga izvadit iz igre , na kraju je nedostajalo i malo sreće ali imali smo je i previše u prethodnim utakmicama , sassuolov mladi vratar turrati zaslužuje respekt šta je sve čovjek obranio i to u "debiju" , a izgleda tako mora biti , da protiv juventusa svi vratari "polude" i brane "nemoguće"

DEL PIEROO
16:37
juvealexx
18:11

šta je pogrešno napisano , igra nam je za k.., od samog početka samo smo ma sreću i na individualnu kvalitetu većinom dybale i higuaina pobjeđivali tako i u lp , loše je ovo i lako bi mogli ostati bez scudetta pogotovo kako inter igra i izgleda pod conteom "preporodio" ih je čovjek

Alex DeLarge
17:19

E samo im je sreca nedostajala pored svih bodova koje su bukvalno na silu iscupali do sada... Da se ne lazemo, samo individualni kvalitet pojedinaca i renome kod sudija je razlog sto trenutno nemaju 7,8 bodova manje od Intera... Igraju mnogo lose za ekipu takvog kvaliteta