22:57

Konteovi puleni slavili u desetom kolu.

EPA-EFE/FILIPPO VENEZIA

Inter slavio golovima Martineza i Lukakua, Breša mnogo bolja u drugom delu igre, ali "neroazuri" ipak stižu do pobede na "Mario Rigamontiju".

Inter je dosta bolje otvorio susret, Lukaku je imao odličnu priliku već u petom minutu, ali Belgijanac ostaje ipak bez gola. Vođstvo "neroazura" se nije dugoo čekalo, Lautaro Martinez nastavlja odličnu formu golom u 23. minutu.

Sa minimalnim vođstvom gostiju se otišlo na pauzu, u nastavku meča Breša postaje opasnija.

Oprobali su svoje šuteve Baloteli i Donaruma, Handanović je u par navrata odlično reagovao. Na drugoj strani Inter iz prvog šuta u drugom delu igre stiže do 2:0, strelac je Lukaku koji sjajno pogađa sa dvadestak metara u 63. minutu.

Ipak Breša nastavlja sa napadima, ponovo se oprobao Baloteli, ali ponovo bez učinka. Nadu domaćima daje Škrinjar koji postiže autogol u 76. minutu, ali bi to bilo sve od domaćih za večeras koji upisuju drugi poraz zaredom.