Serija A - Inter dao tri gola, a strepeo za pobedu

utorak 25.09.2018.
22:59

“Neroazuri” uspeli da povežu dva trijumfa u Seriji A.

Epa/Matteo Mazzi

Šesto kolo Serije A počelo je duelom Intera i Fiorentine na “Đuzepe Meaci”. Fudbaleri domaćeg tima postigli su sva tri gola na meču ali su i pored toga strepeli za pobedu.

Inter je slavio rezultatom 2:1 (1:0) i tako prvi put od početka sezone uspeo da veže dve pobede u prvenstvu.

Delovalo je da će se na odmor otići bez golova, verovatno bi tako i bilo da se nije umešao VAR pa je Inter dobio penal koji je Mauro Ikardi pretvorio u vođstvo.

U osmom minutu nastavka gosti stižu do izjednačenja. Izgubljena lopta u začetku napada skupo je koštala Inter. Federiko Kijeza je šutirao snažno ali lopta verovatno ne bi završila u mreži da joj putanju potpuno nije promenio štoper domaćih Milan Škrinjar.

Petnaestak minuta pre kraja Inter ipak uspeva da stigne do novog vođstva. Danilo Dambrosio i Mauro Ikardi izveli su jako lep dupli pas tako da je strelac vodećeg gola asistirao Italijanu koji bio hladnokrvan u situaciji “1 na 1”.

“Neroazuri” nakon večerašnjeg trijumfa zauzimaju peto mesto na tabeli sa 10 osvojenih bodova, koliko ima i trećeplasirana Fiorentina sa boljom gol razlikom.

18 Komentara

Carmelo99
Wednesday, 26.09.2018
10:23

Bledo izdanje Intera, prvo poluvreme bolji, drugo blagi užas, Vesino najgori na terenu bio, jedino je pobeda dobra iz ovog duela, mora mnogo bolje!

Oldboy
08:40

Parma, sasulo, torino 1 bod, totenhem, fiorentina, Sampa 9 bodova, pa ko hoće da navija za Inter nek mu je sa srećom

Stefan28
Tuesday, 25.09.2018
23:28

Интер има своје неке периоде када му крене и веже пар побједа.....али задњих годинаа није ни и од интера старог...схватиће ме људи који су фудбал пратили прије десетак година

Stevan Mikša
00:55

Naravno. Inter po trofejima nije kao Milan i Juventus, ali mi koji navijamo za Inter znamo kakvu dusu uma ovaj klub.

Capitano
23:22

Dobra, otvorena utakmica. Fiorentina je jako dobar tim. Bleki jako dobar, samo ovako neka nastavi i sledece godine gledamo ga u nekom od najacih timova sveta. Mali Kjeza je odlican igrac ali malo preteruje sa bacanjem i simuliranjem, trebao je sudija da ga casti zutim za ono bacanje u kaznenom prostoru. Isto nepravedno dat zuti Azamoi, nije bilo onde nikakve namere. Nadam se da u sledecem kolu nastavljamo niz. Forza Inter

pazza.INTER.amala
23:20

Prvo poluvreme puno bolje,u drugom su se izgubili.Perisic i Candreva su previse limitirani,trce u pravo i odmah centarsut,aj Candreva se barem malo potrudio,dok Perisic potpuno nezainteresovan.Keita nije blistao al ipak mnogo opasniji od Perisica.Naingolan dobar do greske.Vesino izgubljen,Broz solidan.Dambrosio uradio ono sto Candrevi i Perisicu nit ne pada na pamet,usao unutra,ponudio se na dupli i dobro zavrsio akciju,(on je jedan od najkritizovaijih,ali po meni on svoj posao solidno obavlja i vidi se da voli Inter.Asamoa los danas,a i zasluzio je crveni.Mora se puno bolje.

Eldar Kolasinac
00:00

Broz solidan?? Covek je odigrao za desetku brate moj :)

Rasel Krou
23:18

Inter je kanta od ekipe i ni ove sezone nista nece osvojiti.

petar8
23:48

Nek si se ti javio pravi nogometni znalac. Jesi kada igrao nogomet osim u skoli

Rasel Krou
15:40

Ako mislis da treba neko znanje da se prognozira da ova kesa od ekipe nece nista osvojiti onda ti nemas pojma. Naravno da jesam, za tebe sam Ronaldinjo iz 2003 - 2006.

Oldboy
08:38

To znamo gladijatore

Brat Rodrigoo
23:18

Jedino bitno i vrijedno pomena što se Intera tiče su ova 3 boda. Ušlo se u seriju pobjeda.

Oldboy
23:15

Bruka utakmica, Pioli odlicno vodi Fiorentinu, cini se da se Inter polako uigrava ali nedostaje taj kreativni vesista iza Ikardija, nadam se da ce Lautaro dobiti sansu uskoro, za sada ne sme nista da se rizikuje

Amalainter
08:35

Nije li brutalno da uvodi Baldea umesto Lautara..??Za ne poverovati da posle takvih pripremnih utakmica ne dobija sansu a bas na tom delu terena skripi...