Serija A - Imobile het-trikom prekinuo seriju poraza Torina!

• 22. mart 2014.

• 20:02

U prvoj današnjoj utakmici 29. kola italijanske Serije A, Torino je pred svojim navijačima bio bolji od Livorna, a glavna uloga pripala je trostrukom strelcu Imobileu.

Fudbaleri Torina prekinuli su u subotu seriju od četiri uzastopna poraza u Seriji A i u prvoj utakmici 29. kola savladali ekipu Livorna rezultatom 3:1.

Junak pobede domaćih bio je danas sjajni Imobile, koji je postigao sva tri gola za pobedničku ekipu.

On je trijumf Torina najavio u 25. minutu, kada je odlično reagovao na centaršut Bova posle slobodnog udarca i glavom poslao loptu u mrežu.

Minimalnim vođstvom Torina okončano je prvo poluvreme, a u nastavku se nije dugo čekalo da Imobile otkloni sve dileme. Prvo je u 60. minutu posle odlične saradnje sa El Kadurijem duplirao prednost, da bi sedam minuta kasnije ''projektilom'' sa dvadesetak metara zapečatio sudbiju gostiju - 3:0.

Sve što su gosti do kraja uspeli da urade jeste počasni pogodak, koji je postigao Siligardi u samom finišu, za konačnih 3:1.

Golove sa ove utakmice pogledajte OVDE.

Inače, u pobedničkoj ekipi naš Nikola Maksimović je odigrao svih 90 minuta, dok je još jedan bivši fudbaler Crvene zvezde Marko Vešović meč odgledao sa klupe za rezerve.