nedelja 07.10.2018.
16:56

Odigrane još tri utakmice osmog kola Serije A.

Beta/AP Photo/Antonio Calanni

Najviše pažnje privukao je duel u Rimu, gde je Lacio posle par loših igara i rezultata dočekao ekipu Fiorentine.

''Nebesko plavi'' su uspeli da tu lošu seriju i prekinu, pobedom minimalnim rezultatom 1:0.

Naši reprezentativci, Sergej Milinković-Savić kod domaćih i Nikola Milenković u ekipi Fiorentine, bili su u startnim postavama, na terenu su proveli svih 90 minuta.

--
Za to vreme, Milan je bez problema osvojio ceo plen protiv ekipe Kjeva. Završeno je rezultatom 3:1 za ''Rosonere'', a u glavnoj ulozi bio je Gonzalo Iguain, koji je sa dva gola u prvom poluvremenu napravio ključni korak ka trijumfu.

Početkom drugog poluvremena, Bonaventura je svojim golom sa ivice šesnaesterca dodatno uvećao prednost Milana, a počasni gol ua tim iz Verone postigao je Pelisije u 63. minutu susreta.

Ivan Radovanović je odigrao svih 90 minuta za poraženu ekipu.

Atalanta je još jednom razočarala svoje navijače i nastavila da tone na tabeli. Danas je tim iz Bergama na svom terenu poražen od Sampdorije sa 1:0, a tri boda Đenovljanima doneo je Toneli u 76. minutu.