Serija A - Grosov košmaran debi, Beloti i Berenger razbili "rukometaše" iz Breše!

subota 09.11.2019.
16:57

Ubedljiv trijumf "Bikova" na gostovanju.

EPA-EFE/SIMONE VENEZIA

Breša je u okviru 12. kola Serije A dočekala Torino, gosti su odneli ceo plen, slavili su sa veoma ubedljivih 0:4 (0:2).

Poveli su u 17. minutu, Ćistana je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, da bi Beloti precizno izveo udarac sa kreča.

Samo devet minuta kasnije, Mateju igra rukom u kaznenom prostoru Breše, a sudija Guida uz pomoć svojih kolega iz VAR sobe dodeljuje još jedan jedanaesterac gostima, Beloti je ponovo bio precizan za 2:0.

U 41. minutu novi peh za Brešu, pomenuti Mateju dobija drugi žuti karton, te je domaćin ostao sa igračem manje pred odlazak na odmor.

Gosti su to iskoristili da upišu još ubedljiviji trijumf, rezervista Berenger je u 75. i 81. minutu zatresao mrežu domaćina za konačnih 0:4 na "Rigamontiju".

Saša Lukić je proveo 67 minuta na terenu u dresu pobedničkog sastava.

Tako je Fabio Groso upisao težak poraz na debiju na klupi Breše, koja je pretposlednja na tabeli sa samo sedam bodova.

Torino na 11. mestu sa duplo više osvojenih bodova od današnjeg rivala.