16:59

Nijedan srpski fudbaler nije trijumfovao.

EPA
EPA

U terminu od 15 sati u okviru desetog kola italijanske Serije A odigrane su tri utakmice.

Najviše golova videli smo u Đenovi gde je domaća ekipa odigrala nerešeno 2:2 sa Udinezeom. Đenovljani su poveli u 32. minutu sa penala koji je pogodio Romulo, da bi u drugom poluvremenu Kevin Lazanja izjednačio rezultat u 65. minutu. Dva minuta kasnije, Kristijan Romero ponovo donosi vođstvo "Grifonima", ali je Rodrigo De Paul u 70. minutu postavio konalnih 2:2.

Srpski internacionalac Darko Lazović odigrao je čitav meč za domaću ekipu.

Kaljari je ostvario novu pobedu na svom terenu protiv Kjeva sa 2:1. Leonardo Pavoleti je doveo svoj tim u vođstvo u 15. minutu, da bi prednost udvostručio Lukas Kastro 59. minutu meča. Utešni pogodak za ekipu Đanpjera Venture delo je Marijuša Stepinskog u 79. minutu susreta.

Ivan Radovanović je izašao u 87. minutu pošto ga je zamenio Pelisijer.

Frosinone je slavio u gostima protiv Spala sa 2:0. Poveli su gosti golom Ramana Čibsaha u 40. minutu, da bi prednost povećao Kamilo Sijano pogotkom u 53. minutu meča. Konačan rezultat postavio je rezervista Andrea Pinamonti u 89. minutu.