nedelja 11.11.2018.
16:56

Kakav meč na stadionu "Olimpiko", Roma stigla do nove pobede.

EPA-EFE/RICCARDO ANTIMIANI

Roma je bez velikih problema uspela da savlada Sampdoriju koja je danas odigrala veoma loše i u odbrani i napadu.

Već u 19. minutu domaći stižu do prednosti, Kristante je izveo sjajno korner sa desne strane, tamo je Žezus bio najviši i pogodio je mrežu golmana Sampdorije za 1:0.

Najbolju priliku Sampdorija je imala kada je nakon centaršuta iz slobodnog udarca Aleksandar Kolarov pogodio svoju stativu, a nakon toga bez velikih šansi do drugog dela igre.

U nastavku u 59. minutu Aleksandar Kolarov dobija loptu na levoj strani, upošljava Šika koji lagano pogađa za svoj prvi gol u sezoni Serije A!

Do kraja majstorija El Šaravija, maestralno je pogodio, odmereno za 3:0.

Za kraj Roma postiže još jedan gol Džeko je asistent,
El Šaravi ponovo strelac, postigao je petigol u ovoj sezoni.

Nešto što morate da vidite, fenomenalno je izbacio dvojicu čuvara.

Kjevo i Bolonja su odigrali 2:2, Santander je doveo goste u prednost, da bi Međorini i Obi preokrenuli do kraja poluvremena. Ipak, Orsolini u 56. minutu donosi gostima bod.

Empoli je savladao Udineze, smena trenera je u tom klubu očigledno imala pozitivan uticaj na igrače.

Zajc je u 41. minutu doneo domaćima prednost, da bi Kaputo povisio na 2:0. Do kraja Puseto smanjuje na 2:1.

Roma-Sampdorija 4:1
Empoli-Udineze 2:1
Kjevo-Bolonja 2:2