• 16. septembar 2018.

• 16:59

Na kraju smo videli i malu dramu u Torinu.

U okviru četvrtog kola Serije A, danas su od 15 sati odigrane tri utakmice.

Juventus je na svom terenu slavio protiv Sasuola rezultatom 2:1, a trijumf je zasenio Kristijano Ronaldo pošto je postigao svoje prve golove u crno-belom dresu. Portugalac je prvo na veoma srećan način doveo svoj tim u vođstvo u 50. minutu, a pobedu je potvrdio 15 minuta kasnije nakon asistencije Džana. Utešni pogodak za goste postigao je Kuma Babakar u prvom minutu nadoknade drugog poluvremena. Daglas Kosta je dobio zasluženi crveni karton zbog krajnje bezobraznog poteza ka Di Frančesku.

Srpski internacionalac Filip Đuričić proveo je na terenu 60 minuta u dresu "Neroverdija".

Đenova je na svom terenu pobedila Bolonju sa 1:0, čovek odluke bio je Poljak Krištof Pjatek u 69. minutu meča. Na kraju je Bolonja dobila i crveni karton pošto je isključen Pulgar.

Za Đenovu je od 58. minuta zaigrao i Darko Lazović, dok Ivan Lakićević nije ulazio u igru.

U Udinu videli smo remi Udinezea i Torina 1:1, poveli su domaći golom Rodriga De Paula, ali je vredan bod "Bikovima" doneo Sualihu Meite u 49. minutu.

Reprezentativac Srbije Saša Lukić remi svog Torina ispratio je sa klupe.