Serija A - 2:0 jeste najopasniji rezultat, "Vučica" je to saznala danas!

• 16. septembar 2018.

• 14:32

Roma je dočekala Kjevo u 4. kolu italijanske Serije A.

Serija A - 2:0 jeste najopasniji rezultat,
Roma je započela utakmicu odlično i kada su svi mislili nakon prvog poluvremena da je sve poznato, Kjevo je uspeo sve da iznenadi i odnese bod iz Rima. Na kraju utakmice je bilo 2:2 (2:0).

Prvo poluvreme je domaćin dominirao i svi su mislili da je utakmica rešena. "Vučica" je svoju dobru igru u prvom delu krunisala sa dva gola.

Prvo je u 10. minutu postigao gol El Šaravi, na asistenciju Florencija, a zatim je u 30. minutu duplirao prednost Kristante, asistent je bio bosanski napadač, Edin Džeko.

Drugo poluvreme je Roma čuvala loptu i povremeno pripretila golu Kjeva i sticao se utisak da Rimljani žele samo da privedu utakmicu kraju.

Međutim, Kjevo je stvorio dve šanse u drugom poluvremenu i obe šanse su iskoristili i postigli dva gola za šokantan povratak i vrlo važan bod koji su gosti osvojili na ovom vrlo teškom gostovanju. Birsa je u 52. minutu smanjio prednost Rimljana, a niko nije mogao ni da pretpostavi šta će se desiti u nastavku.

Stepinski je šokirao sve na "Olimpijskom stadionu" u Rimu kada je u 83. minutu postigao izjednačujući gol. Do kraja meča su igrači Rome pokušali da postignu treći gol i da nekako sva tri boda ostanu u Rimu, ali nisu uspeli u tome i tako su prokockali odličnu prednost koju su imali nakon prvog poluvremena. Imao je Kjevo sjajnu priliku preko Đakerinija u poslednjem napadu, ali je njegov udarac sjajno odbranio Olsen.

Kada su u pitanju srpski fudbaleri, većina je igrala. Kolarov je odigrao ceo meč u timu Rome, dok su za ekipu Kjeva odigrali ceo meč Radovanović i Tomović, dok je Tanasijević bio na klupi i nije dobio šansu do kraja meča. Đordjević nije bio u protokolu zbog povrede.