ponedeljak 20.05.2019.
22:13

Tek što je ušao na teren, srpski reprezentativac postigao prelep gol!

Beta/AP Photo/Alessandra Tarantino

Lacio i Bolonja igraju poslednji meč pretposlednjeg, 37. kola italijanske Serije A i navijače su u drugom poluvremenu počastili pravom goleadom.

Jedan od najlepših golova postigao je naš reprezentativni vezista Sergej Milinković-Savić, koji je u 73. minutu u ekipi Lacija zamenio Lukasa Leivu, a samo sedam minuta kasnije je maestralno izveo slobodan udarac, pred očima Siniše Mihajlovića, protiv njegove Bolonje.

Loptu je sa dvadesetak metara poslao u levi ugao gola golmana Skorupskog i doneo Rimljanima izjednačenje - 3:3.

OVDE pogledajte tu Sergejevu majstoriju.

Podsetimo, Milinković-Savić je bio strelac i u finalu Kupa protiv Atalante i zaista je za njega šteta što se ova sezona završava narednog vikenda...