Sergej ponovo pogađa!

nedelja 22.04.2018.
15:40

Prvi gol srpskog reprezentativca posle dva meseca, ukupno deseti ove sezone u Seriji A.

Beta/AP Photo/Gregorio Borgia

Ekipa Lacija danas je od 15 časova dočekala Sampdoriju, u okviru 34. kola Serije A, a u 32. minutu igre povela je sa 1:0 golom Sergeja Milinković-Savića.

Sve je krenulo od Lukakua po levoj strani, potom je Radu centrirao u kazneni prostor, gde je Milinković-Savić bio brži od Strinića i udarcem glavom poslao loptu u mrežu - 1:0.

Potpuno zasluženo vođstvo Lacija, koji je i pre, ali i nekoliko minuta posle ovog gola imao još par veoma ozbiljnih prilika za gol. I konačno u finišu prvog poluvremena, De Fraj je duplirao vođstvo domaćih - 2:0.

Sergejev pogodak možete da pogledate OVDE.

Na taj način srpski reprezentativac je prekinuo dvomesečni golgeterski post, još od 25. februara, kada je bio dvostruki strelac na gostovanju ekipi Sasuola.