Sergej načeo "Delfine", Laciova tri komada za deset minuta!

• 17. septembar 2016.

• 19:59

Peskara se držala u Rimu više od sat, a zatim je usledio plotun!

Sergej načeo
Lacio je stigao do druge pobede u šampionatu, ali i prve u tri kola. Rimljani su dugo lomili otpor rivala, bilo je šansi na obe strane, čini se da je Peskara oštećena za penal, a sve je rešeno za desetak minuta igre sredinom drugog poluvremena.

Sergej Milinković Savić je otvorio konto, glavom je matirao veterana Bizarija nakon centaršuta Andersona i to je bio početak kraja za tim nekadašnjeg Laciovog kapitena, Masima Oda.

Ubrzo je Rumun Radu posle kornera Kataldija duplirao vođstvo, da bi nakon akcije Keite, Imobile okončao seriju promašaja, 3:0 i bodovi ostaju u Rimu.

Lacio je, podsetimo, izgubio jedino od Juventusa na "Olimpiku", sa osam bodova su se probili u vrh tabele, ali imaju meč više.

Sinoć je u premijernoj utakmici 4. kola Milan odneo bodove sa "Marasija" protiv Sampdorije, a večeras od 20:45 Napoli dočekuje Bolonju.

Gol Sergeja Milinkovića Savića možete videti ovde.