Senzacija na pomolu - Ljudi, 0:3 u Madridu!

sreda 21.10.2020.
19:42

U subotu Kadiz, danas Šahtjor!

EPA-EFE/JUANJO MARTIN

Na pomolu je novi šok za Real Madrid, pošto Šahtjor iz Donjecka i bez više od polovine igrača, vodi rezultatom 3:0!

Zinedin Zidan je odlučio da odmori Krosa i Benzemu, dok je Ramos povređen, i to se još kako osetilo.

Šahtjor je pre nego što je poveo, imao stopostotnu šansu, Marlos je izašao sam na Kurtou, koji je odlično intervenisao i spasao Real po ko zna koji put.

Ipak, u 29. minutu nije mogao ništa, Kornijenko je odlično prošao i ostavio loptu Tetue, koji pogađa malu mrežu za 0:1.

Četiri minuta kasnije, novi šok, posle udarca iskosa sa desne strane, Kurtoa odbija loptu, a na nju naleće Varan i u želji da spreči Dentinja da postigne gol, šalje je u mrežu - 0:2!

Verovali ili ne, Šahtjor je do kraja prvog dela postigao još jedan pogoda posle divne akcije, koju je započeo i završio Solomon, pošto je nanizao nekoliko igrača, dao loptu Teteu, koji mu petom ostavlja - 0:3.

Tu nije kraj potencijalnim iznenađenjima večeras, pošto i Nikolićeva Lokomotiva ima odličnih 1:1 protiv Salcburga u gostima.

Vodeći pogodak postigao je Eder u 19. minutu, ali je Solobai postigao evrogol za 1:1 u samom finišu prvog dela.