22:43

PSŽ je uspeo da slavi protiv Sent Etjena sa ubedljivih 3:0.

EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Nema više sumnje, ovaj PSŽ je glavni konkurent za osvajanje Lige 1 ove sezone, iako je Monako i dalje neporažen.

Izgledaju veoma moćno, gol razlika nakon 4 odigrana kola je 14:2, sa današnjom pobedom protiv Sent Etjena.

PSŽ je slavio veoma ubedljivo, 3:0 (1:0) golovima Kavanija (2) i Mote.

Već u 20. minutu PSŽ je stigao do prvog gola, Janko je vukao protivnika za dres, sudija dosudio penal, a Kavani je uzeo loptu u svoje ruke i poslao golmana u jednu, a loptu u drugu stranu za 1:0.

Imali su gosti šansu preko Bambe, ali nisu uspeli da postignu gol u prvom poluvremenu, da bi početkom drugog Tijago Mota povisio prednost.

Rufije ništa nije mogao nakon odličnog udarca Brazilca, 2:0.

Di Marija i Kavani su imali svoje šanse za povećanje prednosti, a onda u 89. minutu novi gol za domaće, Munije je zavrnuo loptu, Kavani natrčao na nju i pogodio za 3:0.