Sent Etjen domaćinski protiv Rena

• Autor: Bojan Jovanovic

• 26. oktobar 2012.

• 23:04

Prvi susret 10. kola francuskog šampionata Lig 1 odigrali su Sent Etjen i Ren, a domaći su poslali goste kući sa dva gola u mreži.

U veoma izjednačenoj utakmici između Sent Etjena i Rena, gde su oba tima imale dobre prilike za postizanje golova, domaći igrači su svoje pokušaje iskoristili, pa su došli do važna tri boda na premijeri 10. kola Lige 1.

Domaći fudbaleri su do vodećeg gola su stigli u 22. minutu susreta. Odličnu akciju je prelepim potezom i golom završio Aubamejang za vođstvo od 1:0, što je bio rezultat prvog poluvremena u Sent Etjenu.

Na samom početku drugog poluvremena zeleno-beli stižu i do drugog gola. Igra0 se 49. minut kada Reno Koad na asistenciju Brandaa pogađa za povećanje prednosti na 2:0.

Do kraja meča gosti su bezuspešno pokušavali da izjednače rezultat pa je ostalo 2:0.