Seltina utakmica sezone, pobeda Almerije!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 11. april 2015.

• 23:52

Odigrane su dve poslednje utakmice ove subote u Primeri, Selta je deklasirala Rajo Valjekano, dok je Almerija pobedila Granadu.

Kada je Manučo postigao gol u prvom minutu kojim je doveo Rajo Valjekano u vođstvo malo ko je na tribinama mislio da će Selta odigrati utakmicu sezone danas na svom terenu.

Ekipa koja se malo povratila nakon neverovatno lošeg niza u Primeri odigrala je neverovatno poluvreme, postigli su četiri gola do kraja, mogli verovatno još toliko.

Larivej i Mina su postigli po dva gola, fudbaleri gostiju su se hvatali za glave, počeli da greše sve više i više, da bi do kraja meča primili još dva gola.

U 56. minutu je na semaforu pisalo 6:1, Mina je postigao čak četiri gola danas, a onda se ušlo u totalno nezanimljiv deo utakmice, deo koji je trajao do poslednjeg zvižduka glavnog sudije meča.

U drugom meču Almerija je savladala bez većih problema ekipu Granade, golove na ovom meču postigli su Teje (2) i Espinoza. Na ovaj način Almerija se popela na 15. mesto, ali im i dalje gori pod nogama.

Granada je jedan od glavnih favorita da ispadne iz lige, zajedno sa Kordobom.