ponedeljak 27.08.2018.
22:09

Tim iz Viga osvojio sva tri boda na večerašnjem gostovanju.

EPA-EFE/Miguel Angel Polo

Drugo kolo španske Primere biće kompletirano večeras, kada se igraju dve preostale utakmice.

Jedna je već završena, a Selta je kao gost savladala ekipu Levantea sa 2:1.

Ovo je prva pobeda Selte u novoj sezoni, pošto je u prvom kolu remizirala sa Espanjolom na svom terenu, a Levante je pokvario utisak posle startnog trijumfa nad Betisom u Sevilji od 3:0.

Selta je najveći deo posla obavila u prvom poluvremenu, kada je postigla oba gola. Vođstvo gostima doneo je Sisto već u 10. minutu meča, a prednost Selte duplirao je Maksimilijano Gomez u 35. minutu.

U drugom poluvremenu, nadu Levanteu vratio je Morales, pogotkom iz jedanaesterca u 78. minutu, ali više od počasnog gola domaći večeras nisu mogli.

Večerašnji program u Primeri zatvaraju Bilbao i Ueska, čiji je meč počeo u 22 sata.