subota 11.07.2020.
18:58

Fudbaleri Osasune upisali su novu pobedu.

EPA-EFE/VILLAR LOPEZ

U okviru 36. kola španske Primere Osasuna je dočekala Seltu, domaćin je nakon preokreta slavio sa 2:1 (1:1).

Gosti iz Viga su poveli u 10. minutu, Santi Mina je bio strelac na asistenciju Jaga Aspasa.

Ipak, u 23. minutu Osasuna stiže do izjednačenja, Enrik je bio strelac na asistenciju Estupinijana.

Sa 1:1 se otišlo na odmor, da bi domaćin u sudijskoj nadoknadi stigao do preokreta i pobede.

Na asistenciju Ojera je mrežu Selte pogodio Hose, 2:1 za Osasunu i 11. trijumf za tim iz Pamplone u Primeri.

Nalaze se nakon novog trijumfa na 11. mestu sa 48 boodva, samo tri manje od sedmoplasiranog Sosijedada, dok će se Selta do poslednjeg kola boriti za opstanak, u dobroj su poziciji sa četiri boda više od Majorke, ali je jasno da su danas propustili veliku priliku.