subota 17.10.2020.
19:10

Uskoro će doći u Beograd...

EPA-EFE/STEPHANIE LECOCQ

U Belgiji se igra deveto kolo nacionalnog prvenstva, a ekipa Genta, koju ćemo tokom jeseni gledati u Zvezdinoj grupi u Ligi Evrope, pretrpela je već šesti poraz!

I to veoma ubedljiv na gostovanju ekipi Serkl Briža, rezultatom 5:2!

Već u četvrtom minutu Kanute je doveo domaće u vođstvo, a deset minuta kasnije Hanče-Olsen je poravnao na 1:1. Nije se dugo čekalo na novo vođstvo Serkl Briža, u 31. minutu domaći su iznudili jedanaesterac, koji je Hotić pretvorio u gol za 2:1.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a Ugbo je u 57. minutu povisio na 3:1.

Novu nadu Gentu dao je Jaremčuk svojim golom iz penala u 64. minutu, ali ostatak meča protekao je u znaku Serkl Briža, koji golovima Ugboa u 78. i Marselina četiri minuta kasnije stiže do konačnog trijumfa od 5:2.

Serkl Brižu je ovo peta pobeda u sezoni, nalazi se trenutno na petom mestu na tabeli, a Gent je tek na 12. poziciji na tabeli.

Podsetimo, ekipu Genta ćemo 5. novembra gledati na ''Marakani'' protiv Crvene zvezde. Gent je na žrebu bio u prvom šeširu...