Šćepović vodi Hihon ka Primeri!

• 27. april 2014.

• 10:14

Još jedan gol postigao Stefan Šćepović u dresu ekipe Hihona, koja je tako zadržala šanse za povratak u Primeru.

Posle serije loših rezultata i samo jednog osvojenog boda u prethodne četiri utakmice, ekipa Sportinga iz Hihona konačno je trijumfovala u utakmici 35. kola Segunde.

Oni su na svom terenu savladali Lugo sa 2:0, a svoj golgeterski doprinos ponovo je dao naš Stefan Šćepović.

Hihon je poveo u 38. minutu golom Lopeza, a Šćepović je u finišu meča, u 87. minutu potvrdio trijumf, postigavši drugi gol za konačnih 2:0.

Srpskom reprezentativcu to je bio 22. gol ove sezone u Segundi i nalazi se na drugom mestu liste strelaca, iza Figuere iz Alavesa koji je postigao jedan pogodak više.

U startnoj postavi Hihona bio je i Dejan Lekić, koji je zamenjen u 61. minutu utakmice.

Ekipa Hihona sada zauzima šesto mesto na tabeli sa 53 boda, a do kraja sezone ostalo je još sedam kola.