Šćepović srušio Briž!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 11. septembar 2015.

• 22:33

Ekipa Muskrona za koju možemo reći da je prava kolonija Srba, danas je pobedila ekipu Briža rezultatom 2:1.

Nekadašnji reprezentativac Srbije, Marko Šćepović, junak je ekipe Muskrona koja je danas savladala jednog od konkurenata za titulu u Belgiji, Klub Briž.

Bivši fudbaler Partizana je postigao drugi gol za svoj tim koji je preokrenuo rezultat iz prvog poluvremena.

Vormer je gostima iz Briža doneo prednost od 1:0, a onda su domaći stupili na scenu. Dosene je postigao gol za izjednačenje, a onda je Marko Šćepović postigao pobedonosni gol za 2:1 u korist njegove ekipe.

Za Muskron su danas igrali i Nikola Gulan, Filip Marković koga je pred kraj zamenio Nikola Aksentijević, kao i Marko Pavlovski koji je ušao u 74. minutu.

Inače, ovo je Šćepoviću drugi gol ove sezone.